indeling najaarscompetitie junioren/groen

De teamindeling is bekend

De 2 "jongseniorenteams" worden hier niet gepubliceerd, zij kunnen de informatie vinden op mijnknltb.nl  

https://mijnknltb.toernooi.nl/league/02DF7F50-680B-493A-8804-0045BA39675E/club/977

De informatie over starttijden en speelschema van alle teams is te vinden via de link hierboven.

De starttijden voor thuiswedstrijden groen zijn 9:00 en voor junioren/senioren is dit 11:00.

Er wordt nog een captainsavond georganiseerd voor het stellen van vragen en het ophalen van de ballen.

Ook krijgen de captains een mail met meer informatie.

Als je al vragen hebt, mag dat telefonische of via de mail

06-28648668 , nina.nienhaus@live.nl

groen 1      
Juul Van  Roon  
Eelco   Leenders (Captain)
Xavier    Bergmans  
Micah   Verschuur  
Louk Van Dun  

 

groen 2      
Sophie   Baken  
Anouk   Ackermans  
Mats    Dietvorst  
Roel Van der Sanden  
Mats   Wouters  
Timme   Janssen (Captain)

 

meisjes tm 14, 2e klasse  
Norah   Kuijlaars  
Isabelle Van  Roon  
Fiona   Peters  
Anne   Prins  
Yasmijn Van Dun (captain)
Britt van  Zutphen  

 

jongens tm 14, 1e klasse  
Kick van der  Kleij  
Marijn Van der Pasch  
Pepijn van  Mackelenbergh  
Axel   Peters (Captain)
Joris   Goossen  

 

jongens tm 14, 2e klasse    
Oscar   Schepers  
Guus Van den Dungen  
Tommy   Bergmans (Captain)
Teije   Dietsvorst  
Tijn de  Haan  

 

gemengd tm 17, 1e klasse  
Laura   Filthaut  
Pleun   Kloosterman  
Sara   Hahn (captain)
Tygo   Molenschot  
Niek  Van  Beek   

 

gemengd tm 17, 3e klasse    
Max Van Grinsven  
Merijn   Kappen  
Mayu   Reijers  
Eva   Nienhaus (Captain)
Isis  van der Weijde  
Teun    Coppens  

 

 

 

Teams Spelers
Nummer Dag Titel Klasse Team Spelers
Zondag jongens tm 14 1 1 Aantal spelers: 5
Zondag jongens tm 14 2 2 Aantal spelers: 4
Zondag meisjes tm 14 2 1 Aantal spelers: 6
Zondag gemengd tm 17 1 1 Aantal spelers: 5
Zondag gemengd tm 17 3 2 Aantal spelers: 6
Zondag groen 1 1 Aantal spelers: 5
Zondag groen 1 2 Aantal spelers: 6
# Naam Dag Titel Klasse
s Anouk Ackermans Zondag groen 1
s Sophie Baken Zondag groen 1
s Niek van Beek Zondag gemengd tm 17 1
s Tommy Bergmans Zondag jongens tm 14 2
s Xavier Bergmans Zondag groen 1
s Teun Coppens Zondag gemengd tm 17 3
s Tijn de Haan Zondag jongens tm 14 2
s Mats Dietvorst Zondag groen 1
a Teije Dietvorst Zondag jongens tm 14 2
s Louk van Dun Zondag groen 1
a Yasmijn van Dun Zondag meisjes tm 14 2
s Laura Filthaut Zondag gemengd tm 17 1
s Joris Goossen Zondag jongens tm 14 1
s Max van Grinsven Zondag gemengd tm 17 3
s Sara Hahn Zondag gemengd tm 17 1
a Timme Janssen Zondag groen 1
s Merijn Kappen Zondag gemengd tm 17 3
s Kick van der Kleij Zondag jongens tm 14 1
a Pleun Kloosterman Zondag gemengd tm 17 1
s Norah Kuijlaars Zondag meisjes tm 14 2
a Eelco Leenders Zondag groen 1
s Pepijn van Mackelenbergh Zondag jongens tm 14 1
s Tygo Molenschot Zondag gemengd tm 17 1
a Eva Nienhaus Zondag gemengd tm 17 3
a Axel Peters Zondag jongens tm 14 1
s Fiona Peters Zondag meisjes tm 14 2
s Anne Prins Zondag meisjes tm 14 2
s Mayu Reijers Zondag gemengd tm 17 3
s Isabelle van Roon Zondag meisjes tm 14 2
s Roel van der Sanden Zondag groen 1
s Oscar Schepers Zondag jongens tm 14 2
s Marijn van der Pasch Zondag jongens tm 14 1
s Juul van Roon Zondag groen 1
s Britt van Zutphen Zondag meisjes tm 14 2
s Micah Verschuur Zondag groen 1
s Isis van der Weijde Zondag gemengd tm 17 3
s Mats Wouters Zondag groen 1