indeling voorjaarscompetitie

De teamindeling is bekend voor het voorjaar 2019, links in het menu de teamindeling. 

aan het herenteam 1 wordt nog toegevoegd Koen Kempers

 

 

Teams Spelers
Nummer Dag Titel Klasse Team Spelers
Zondag jongens tm 14 jaar 1e 1 Aantal spelers: 5
Zondag Groen 1 1e 2 Aantal spelers: 6
Zondag Gemengd t/m 17 jaar 2e 2 Aantal spelers: 6
Zondag Groen 1 1e 1 Aantal spelers: 5
Zondag Heren (jong senioren) 2e (is aangevraagd) 1 Aantal spelers: 3
Zondag Jongens t/m 14 2e 2 Aantal spelers: 4
Zondag Gemengd t/m 14 2e 2 Aantal spelers: 6
Zondag Heren (jong senioren) 7e 2 Aantal spelers: 6
Zondag Groen 1 1e 3 Aantal spelers: 6
Zondag Gemengd t/m 14 1e 1 Aantal spelers: 6
Zondag Gemengd t/m 17 1e 1 Aantal spelers: 5
# Naam Dag Titel Klasse
s Anouk Ackermans Zondag Groen 1 1e
a Mees Appel Zondag Heren (jong senioren) 2e (is aangevraagd)
s Sophie Baken Zondag Groen 1 1e
s Niek van Beek Zondag Gemengd t/m 14 1e
a Tommy Bergmans Zondag Jongens t/m 14 2e
s Xavier Bergmans Zondag Groen 1 1e
s Martijn Bon Zondag Gemengd t/m 14 2e
s Frederiek Boogaard Zondag Groen 1 1e
s Teun Coppens Zondag Gemengd t/m 17 jaar 2e
s Tijn de Haan Zondag Jongens t/m 14 2e
s Mats Dietvorst Zondag Groen 1 1e
s Teije Dietvorst Zondag Jongens t/m 14 2e
s Louk van Dun Zondag Groen 1 1e
a Yasmijn van Dun Zondag Gemengd t/m 14 2e
a Laura Filthaut Zondag Gemengd t/m 17 1e
s Joris Goossen Zondag jongens tm 14 jaar 1e
s Max van Grinsven Zondag Gemengd t/m 17 jaar 2e
s Sara Hahn Zondag Gemengd t/m 17 1e
s Cas van Hees Zondag Heren (jong senioren) 2e (is aangevraagd)
a Raf Heuveling Zondag Gemengd t/m 14 2e
s Floris Hoek Zondag Heren (jong senioren) 7e
a Niek Hommes Zondag Groen 1 1e
s Timme Janssen Zondag Groen 1 1e
s Merijn Kappen Zondag Gemengd t/m 17 jaar 2e
s Kick van der Kleij Zondag jongens tm 14 jaar 1e
s Pleun Kloosterman Zondag Gemengd t/m 17 1e
s Norah Kuijlaars Zondag Gemengd t/m 14 1e
a Thijn Leemans Zondag Groen 1 1e
a Eelco Leenders Zondag Groen 1 1e
s Floris van Lith Zondag Heren (jong senioren) 7e
s Pepijn van Mackelenbergh Zondag jongens tm 14 jaar 1e
s Tygo Molenschot Zondag Gemengd t/m 14 1e
s Cristijn Nienhaus Zondag Gemengd t/m 17 1e
a Eva Nienhaus Zondag Gemengd t/m 17 jaar 2e
s Bram Pasterkamp Zondag Groen 1 1e
a Axel Peters Zondag jongens tm 14 jaar 1e
s Fiona Peters Zondag Gemengd t/m 14 1e
a Boudewijn Poels Zondag Gemengd t/m 14 1e
s Anne Prins Zondag Gemengd t/m 14 2e
s Tijn Puts Zondag Gemengd t/m 17 1e
s Mayu Reijers Zondag Gemengd t/m 17 jaar 2e
s Isabelle van Roon Zondag Gemengd t/m 14 2e
s Roel van der Sanden Zondag Groen 1 1e
s Oscar Schepers Zondag Jongens t/m 14 2e
a Ralf Schraven Zondag Heren (jong senioren) 7e
s Thijn van den Akker Zondag Groen 1 1e
s Marijn van der Pasch Zondag jongens tm 14 jaar 1e
s Thijs van der Plas Zondag Groen 1 1e
s Juul van Roon Zondag Groen 1 1e
s Britt van Zutphen Zondag Gemengd t/m 14 1e
s Jesse Veld Zondag Gemengd t/m 14 2e
s Mats Verdonk Zondag Heren (jong senioren) 7e
s Brett Verhallen Zondag Heren (jong senioren) 7e
s Matt Verhallen Zondag Heren (jong senioren) 7e
s Micah Verschuur Zondag Groen 1 1e
s Isis van der Weijde Zondag Gemengd t/m 17 jaar 2e
s Bram Wijers Zondag Heren (jong senioren) 2e (is aangevraagd)
s Mats Wouters Zondag Groen 1 1e