Najaarscompetitie Junioren 2018

De Indeling van de najaarscompetitie 2018 op zondag

Een aantal spelers moeten nog toegevoegd worden, zodra deze bekend zijn in het systeem.

Teams Spelers
Nummer Dag Titel Klasse Team Spelers
69 Zondag Groen 2 2e 1 Aantal spelers: 6
65 Zondag Groen 2 2e 2 Aantal spelers: 7
34 Zondag Jongens t/m 14 2e 1 Aantal spelers: 4
5 Zondag Gemengd t/m 17 2e 1 Aantal spelers: 6
5 Zondag Jongens t/m 17 1e 1 Aantal spelers: 5
11 Zondag Heren 2e 1 Aantal spelers: 5
35 Zondag Jongens t/m 14 2e 2 Aantal spelers: 5
20 Zondag Gemengd t/m 14 2e 1 Aantal spelers: 6
8 Zondag Gemengd t/m 17 3e 2 Aantal spelers: 7
13 Zondag Jongens t/m 17 2e 2 Aantal spelers: 4
19 Zondag Gemengd 4e 1 Aantal spelers: 4
# Naam Dag Titel Klasse
s Anouk Ackermans Zondag Groen 2 2e
s Thijn van den Akker Zondag Groen 2 2e
s Mees Appel Zondag Heren 2e
s Niek van Beek Zondag Gemengd t/m 17 2e
s Tommy Bergmans Zondag Jongens t/m 14 2e
s Martijn Bon Zondag Jongens t/m 14 2e
s Teun Coppens Zondag Gemengd t/m 17 3e
a Ole Croonen Zondag Jongens t/m 17 1e
a Teije Dietvorst Zondag Jongens t/m 14 2e
a Louk van Dun Zondag Groen 2 2e
s Yasmijn van Dun Zondag Gemengd t/m 14 2e
s Stijn van den Eerenbeemt Zondag Heren 2e
s Sven van den Eerenbeemt Zondag Jongens t/m 17 1e
s Bram van Grinsven Zondag Gemengd 4e
s Max van Grinsven Zondag Gemengd t/m 17 3e
a Tijn de Haan Zondag Gemengd t/m 14 2e
a Cas van Hees Zondag Heren 2e
s Tijn van Hees Zondag Heren 2e
s Raf Heuveling Zondag Jongens t/m 14 2e
s Niek Hommes Zondag Groen 2 2e
s Timme Janssen Zondag Groen 2 2e
s Merijn Kappen Zondag Gemengd t/m 17 3e
s Kick van der Kleij Zondag Jongens t/m 14 2e
s Norah Kuijlaars Zondag Gemengd t/m 17 2e
a Thijn Leemans Zondag Groen 2 2e
s Eelco Leenders Zondag Groen 2 2e
s Bastiaan Leskens Zondag Groen 2 2e
s Floris van Lith Zondag Jongens t/m 17 2e
a Carlijn Litjens Zondag Gemengd 4e
s Mark Litjens Zondag Gemengd 4e
s Pepijn van Mackelenbergh Zondag Jongens t/m 14 2e
a Tygo Molenschot Zondag Gemengd t/m 17 2e
s Cristijn Nienhaus Zondag Jongens t/m 17 1e
a Eva Nienhaus Zondag Gemengd t/m 17 3e
s Brent van der Pasch Zondag Jongens t/m 17 1e
a Marijn van der Pasch Zondag Jongens t/m 14 2e
s Axel Peters Zondag Jongens t/m 14 2e
s Fiona Peters Zondag Gemengd t/m 17 2e
s Thijs van der Plas Zondag Groen 2 2e
s Boudewijn Poels Zondag Gemengd t/m 17 2e
s Anne Prins Zondag Gemengd t/m 14 2e
s Tijn Puts Zondag Jongens t/m 17 1e
s Mayu Reijers Zondag Gemengd t/m 17 3e
s Isabelle van Roon Zondag Gemengd t/m 14 2e
s Juul van Roon Zondag Groen 2 2e
s Roel van der Sanden Zondag Groen 2 2e
s Oscar Schepers Zondag Gemengd t/m 14 2e
s Ralf Schraven Zondag Jongens t/m 17 2e
s Joep Timmermans Zondag Gemengd t/m 14 2e
s Ties Timmermans Zondag Gemengd t/m 17 3e
s Jesse Veld Zondag Jongens t/m 14 2e
s Brett Verhallen Zondag Jongens t/m 17 2e
a Matt Verhallen Zondag Jongens t/m 17 2e
s Micah Verschuur Zondag Groen 2 2e
s Nina Voets Zondag Gemengd 4e
s Isis van der Weijde Zondag Gemengd t/m 17 3e
s Bram Wijers Zondag Heren 2e
s Mats Wouters Zondag Groen 2 2e
s Britt van Zutphen Zondag Gemengd t/m 17 2e